Witamy w hurtowym sklepie bluzyzkapturem.pl. W celu uzyskania statusu klienta hurtowego należy się z nami skontaktować. Nasz sklep oferuje gładkie, czyste bluzy z kapturem, gładkie bluzy bez kaptura, gładkie t-shirty, gładkie koszulki long sleeve, czyste bluzy bez oznaczeń producenta oraz z możliwością personalizowania danych produktów. Prowadzimy również sprzedaż firmowych produktów TheCo.
Wybierz kategorię
Informacje o nowościach
Wpisz adres e-mail:
Laureat Rankingu Pulsu Biznesu
Aktualności
Otrzymaliśmy tytuł e-gazeli roku 2014

Informujemy, że nasza firma znalazła się w gronie laureatów rankingu wydawnictwa Puls Biznesu. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie. Otrzymaliśmy pozytywny bodziec do dalszego rozwoju naszych sklepów.Wiadomość z dnia: 28-10-2014, 14:51
Termin planowanego urlopu

Informujemy, że w dniach 09-17 sierpnia nasz zespół będzie na urlopie i w powyższych dniach zamówienia nie będą realizowane.

Wiadomość z dnia: 25-07-2014, 11:26
Zakończono rozdzielenie sklepgracja.pl od bluzyzkapturem.pl

Ostatecznie sklepgracja oraz bluzyzkapturem zostały rozdzielone na dwa oddzielne sklepy. Nasza decyzja wynika z potrzeby bardziej efektywnego kierowania ofert do naszych klientów. Teraz osoby zainteresowane jedynie bluzami i produktami dla dorosłych będą otrzymywały jedynie oferty z bluzyzkapturem.pl - podobnie osoby zainteresowane odzieżą dziecięcą będą informowane jedynie o nowościach z tego działu. Aby zrezygnować z którejś z ofert wystarczy się wypisać na stronie głównej w podmenu subskrypcja (strona główna - prawa strona) pod odpowiednim adresem. Jeśli kogoś interesują obie oferty nie trzeba robić nic.

Wiadomość z dnia: 07-06-2010, 13:44
Rozdzielenie sklepgracja.pl od bluzyzkapturem.pl

Trwają prace mające na celu ostateczne rozdzielenie sklepgracja.pl (odzież dziecięca), od bluzyzkapturem.pl (dorośli).. Nasza decyzja wynika z potrzeby bardziej efektywnego kierowania ofert do naszych klientów. Osoby zainteresowane jedynie bluzami i produktami dla dorosłych będą otrzymywały jedynie oferty z bluzyzkapturem.pl - podobnie osoby zainteresowane odzieżą dziecięcą będą informowane jedynie o nowościach z tego działu. Aby zrezygnować z którejś z ofert wystarczy się wypisać na stronie głównej w podmenu subskrypcja (strona główna - prawa strona) pod odpowiednim adresem. Jeśli kogoś interesują obie oferty nie trzeba robić nic.
Przewidujemy otwarcie nowego sklepu na 1 lipca 2010 o czym odpowiednio poinformujemy właściwą promocją:)


Wiadomość z dnia: 02-06-2010, 08:45
Zapełniamy magazyn

W poprzednim tygodniu doszło sporo bluz zielonych, zarówno rozpinanych jak i bez kaptura, oraz klasycznych z kapturem. Oprócz tego ninje czarne i szare, oraz bluzy dwukolorowe (czarnoszare).

Z odzieży dziecięcej doszło dużo spodenek (moro oraz z lamówką).Wiadomość z dnia: 10-05-2010, 12:26
Zmiana cen w sklepie - aktualna oferta

Wprowadziliśmy nowe ceny, w wielu przypadkach musieliśmy je podnieść (minęło sporo czasu od ostatniej ich aktualizacji). Obecnie wyświetlaja się zarówno ceny brutto jak i netto - jeśli jesteś niezalogowany lub zalogowany jako klient detaliczny zawsze będziesz widział ceny detaliczne. Aby dowiedzieć się więcej na temat zakupów hurtowych i cen kliknij tutaj!

Wiadomość z dnia: 25-02-2010, 11:30
Nowy adres sklepu WWW.BLUZYZKAPTUREM.PL

Teraz znajdziecie nas również pod www.bluzyzkapturem.pl ... Proste?  :)

Wiadomość z dnia: 16-02-2010, 14:27
Strona: [1] / 1
Język
PolskiEnglish

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Waluta
Przechowalnia
Brak produktów w przechowalni
Pliki do pobrania
wzornik - kolory
stat4u
Znak akceptacji
Aktualna Data: 2020-02-23 00:10
Data Ostatniej Aktualizacji: 01.06.2017
© bluzyzkapturem.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.